זמינים גם בטלפון * 2745
חלקים המתאימים לכלי שלך

Arctic Cat Arctic Cat

ארקטיק קאט(ARCTIC CAT) האמריקאית הוקמה בשנות ה70 של המאה הקודמת והיא אחת החברות הגדולות בעולם לפיתוח ויצור של רכבי שטח(ATV), דו מושביים, ארבע מושביים(ROV/UTV) ואופנועי שלג. 

החברה ארקטיק קאט מבטיחה לספק את הדגמים הטובים, האיכותיים והחזקים ביותר, הן ליעדים תעשייתים והן פרטיים. ארקטיק קאט אחראית אישית לכל שלבי היצור של הרכבים. היא מעצבת, מהנדסת, מפתחת, מרכיבה ומייצאת את כל רכביה. בנוסף גם את חלקי החילוף ואת כל התוספים המוצעים, מבפנים ומבחוץ. בנוסף, לחברה חזון לעצב את מוצריה לאקלים הספציפיים של כל מדינה ומדינה אליה הרכבים יוצאו. כך מבטיחה את הפעילות של רכביה בצורה הטובה ביותר.

ARCTIC CAT ממוקמת במינסוטה שבצפון אמריקה וכיום את מגוון מוצריה הרחב, הבעלי שימוש הולך וגובר בידי העולם כולו מייצאת בזכות 1000 ספקים המפוזרים בגלובוס המספקים את רכבי 'החתולים הארקטיים' ממינסוטה שבארצות הברית, ליותר מ-30 ארצות ברחבי העולם. לא די בזאת, החברה הצליחה לנפק את עצמה בבורסה האמריקאית ונסחרת בימינו בנסדא"ק.

ARCTIC CAT גם בישראל!

הדגמים המפוארים של החברה האמריקאית הגיעה גם לישראל ותשווק את דגמי הליבה שלה, את דגמי הויילדקאט. בנוסף גם תייצא מגוון רחב של רכבי שטח, החל מרכבי ספורט ואקסטרים ועד לרכבי עבודה חקלאית חזקים במיוחד. ARCTIC CAT תספק הכול ותמשיך להבטיח איכות חסרת פשרות לישראלים שבוחרים להמריא בשטח, עם ארבעה גלגלים צמודים לקרקע.

ARTIC CAT  -דגמים

ליצרנית כלי השטח ''ארטיק קאט'' מספר רב של דגמים הן בתחום הצל''צ ובתחום הATV.

 1.  WILDCAT 1000
 2. WILDCAT 1000 LTD
 3. WILDCAT 1000 X
 4. WILDCAT 1000 LTD
 5. WILDCAT 1000 X 4
 6. WILDCAT SPORT 700
 7. WILDCAT SPORT XT
 8. WILDCAT SPORT LTD
 9. WILDCAT TRAIL 700
 10. WILDCAT TRAIL XT
 11. WILDCAT  TRAIL LTD
 12. PROWLER 550 XT
 13. PROWLER 700 HDX
דברו איתנו בוואטסאפ