זמינים גם בטלפון * 2745
חלקים המתאימים לכלי שלך

מעיל לאופנוע

מעיל לאופנוע מגיע ממוגן באזורים מדויקים בכדי למנוע פציעות ממכות ושפשופים בזמן תאונה. כל רוכב יודע כמה נסיעה בכביש היא מסוכנת,
בעיקר כשמדובר במהירות גבוהה ונהגים ישראלים. קסדה מעיל אופנוע טוב יציל אותך בזמן תאונה, ימנע שפשופים ויוציא אותך בנזקים מינימליים.

אז איך לבחור מעיל אופנוע איכותי?

מעיל אופנוע טוב מגיע בדרך כלל עם מיגונים, בדגש על מגני מרפקים טובים ומגני חוליות לגב, אם המעיל הוא במידה שלך אתה מוגן מפני כל שפשוף וכל מכה.
מעילים לאופנועים מגיעים משילוב חומרים קשיח כמו קוולאר או עור בקר עבה שיתאים לתנאי השפשופים וימנע כל נזק שנוצר מהתחממות.
צריך לשים לב למעיל מאוורר כמה שיותר, אחרת אתה תתבשל ברמזורים (ואת זה אתה בטח לא רוצה) במיוחד כשמדובר במעילי עור.
איכות וגימור המעיל, צריך לשים לב לאיכות המוצר והגימור שלו, אנחנו לא רוצים תפרים שנפרמים לנו במהלך כמה רכיבות או אחרי כביסה בודדת.
מותגים, מותגים ועוד פעם מותגים, הדבר הראשון שאנחנו חושבים על מותג זה המחיר שלו, אצלנו באתר תמצא מותגים של מעילים לאופנועים במחירים זולים.
מותג זה ההבדל בין מעיל אופנוע סיני לבין מעיל אופנוע שבאמת יציל אותך בזמן התאונה ולכן כדאי לך לקחת את זה בחשבון, גם אם זה עולה עוד כמה שקלים.

מעילים לאופנועים לפי סינון!

באתר שלנו יש מבחר עצום של מעילים לאופנועים ולפעמים זה יכול להיות מבלבל, לכן פיתחנו פיצ'רים שיאפשרו לכם לסנן את המעילים לפי יצרן, צבע ומחיר.
מעילים לאופנועים בדרך כלל עולים המון כסף, אנחנו מציעים באתר מעילים זולים מאוד יחסית לשוק ממיטב המותגים העולמיים.
שים לב שאם מדובר בהפרש של 100 ש"ח ממעיל של מותג למעיל זול, עדיף להשקיע את זה כדי שבתאונה אמתית תוכל להודות לעצמך.

מסתבך בבחירת מעיל אופנוע?

צוות האתר מחזיק מומחים במוצרים בכל תחום האופנועים ואנחנו נוכל להתאים לך מעיל אופנוע בדיוק לצרכים האישיים שלך ולהגיע לשלמות המוצר עד לרמת ריצוי.
אל תהסס לפנות אלינו בכל נושא, אנחנו מתמחים בכל ביגוד והגנה לאופנועים, בקסדות סגורות וקסדות בכלל, בחליפות רכיבה, מכנסי כביש, כפפות לאופנוע ומגפי כביש
ולכן אל תרשה לעצמך להסס, פשוט פנה אלינו.

דברו איתנו בוואטסאפ