זמינים גם בטלפון * 2745
חלקים המתאימים לכלי שלך

כפפות לאופנוע

כפפות לאופנוע

כפפות רכיבה לאופנוע מיועדות להגן עלינו מפני החלקות ושפשופים, חלקם מגינות עלינו מפני מכות ורובם מצוידות בשכלולים טכנולוגיים מעולים.
כפפות רכיבה מתחלקות למספר מחלקות שונות וביניהם ככפות רכיבה לחורף, כפפות עור לאופנוע, כפפות רכיבה מאווררות לקיץ וכפפות שטח.
בכדי לבחור את הסגנון הנכון לכפפות רכיבה עליך לחשוב פעמיים לפני הבחירה ולא להסתמך על מראה ויזואלי בלבד.

כפפות רכיבה לחורף

כפפות רכיבה לחורף בדרך כלל אינם ממוגנות והתפקיד העיקרי שלהם הוא למנוע חדירה של אוויר קר בזמן הרכיבה על האופנוע ולמנוע חדירה של מים.
כפפות חורף איכותיות יגיעו גם כן עם מספר מיגונים בסיסיים אך הבעיה העיקרית היא שבגלל הריפודים העבים בכפפות קשה למגן אותם בצורה ראויה.
אם יצרן יצור כפפות חורף ממוגנות וינסה לשלב גם כפפות 100% נגד מים ונגד קור וגם מיגונים אגרסיביים הוא ימצא את עצמו בבעיה קשה של הגודל הסופי של הכפפות.

כפפות עור לאופנוע

כפפות עור הם בדרך כלל העדיפות הטובה ביותר אם אתה מחפש להגן על הידיים שלך במהלך הרכיבה.
עור מונע כוויות שיכולות להיווצר בהחלקה על הכביש ולרוב לכפפות עור מוסיפים מיגונים אגרסיביים כדי למנוע זעזועים.
הבעיה העיקרית בעור הוא שהכפפה הזאת תעלה לטמפרטורות גבוהות במיוחד במזג אוויר קיצי וקשה נורא לאוורר בצורה יעילה כפפות עור לאופנוע.

כפפות רכיבה מאווררות (כפפות קיציות לאופנוע)

לרוב כפפות רכיבה מאווררות מיוצרות מחומרים שונים של טקסטיל, רובם מרושתות עם פתחי אוורר רבים ולמרות הנוחות שכפפות מאווררות יספקו לך,
ההגנה שהם מספקות היא מינימאלית יחסית, עם זאת תוכל למצוא כפפות טקסטיל חזקות שמשולבות קטעי עור שאכן יעשו את העבודה במקרה הצורך.

אז איזה כפפות רכיבה כדאי לבחור?

כדי להתחשב בעונה הנוכחית כדבר ראשון ולקחת בחשבון שלרכוש כפפות רכיבה עם שם מותג טוב זה הבטחה להגנה המקסימלית בכל סגנון שתבחר.
יצרנים מובילים של כפפות רכיבה לאופנועים מיצרים שנים על גבי שנים כפפות רכיבה איכותיות ומצליחים לשלב מיגונים לכל מצב של רכיבה ולכל סגנון.
הדבר החשוב ביותר זה לוודא הכפפות אכן יושבות טוב על הידיים והמגונים מקובעים לאזורים הנכונים, לרכב עם כפפות שלא מתאימות במידה זה כמו לרכב ללא כפפות.

הסתבכת? אנחנו נעזור!

אם אתה עדיין מתלבט ולא כל-כך סגור על עצמך תוכל לפנות אלינו ואנחנו נשמח לכוון אותך לכפפות רכיבה איכותיות שיתאימו לך גם במידה, גם בסגנון וגם במחיר.
אנחנו ממליצים לך לעיין במבחר המוצרים שבאתר כולל מעיל לאופנוע, מגפי כביש וקסדות ולבחור את המוצרים שבאמת מתאימים לך ולאופנוע שלך.

דברו איתנו בוואטסאפ