קסדות וציוד רכיבה | ציוד רכיבה לאופנועי שטח
זמינים גם בטלפון 2745*
חלקים המתאימים לכלי שלך

ציוד רכיבה לאופנועי שטח

ציוד לאופנועי שטח וטרקטורונים

הוטפיסטון - הרשת הגדולה בישראל לספורט המוטורי!

ציוד רכיבה לאופנועי שטח

רכיבה באופנוע שטח או בטרקטורון יכולה להביא אותך לפציעות חמורות במידה ואינך לובש מיגון וציוד שטח. כמות האדרנלין והסכנות שאתה נחשף אליהם בכל שניה יגרמו לך להבין את רמת הסיכון ואת הצורך במגנים. רוב הישראלים לומדים את הסיכוי שלהם אחרי הנפילה או הפציעה הראשונה שגם אותה היה אפשר לחסוך אם הם היו חושבים על זה לפני. לפני שאתה יוצא לרכב בשטח אתה צריך להפריד בין אביזרים לשטח שהם חובה ולאלה שהם פחות, לדוגמה כפפות שטח.

ציוד שטח חובה לכל רוכב!

המטרה בקסדת שטח היא לאטום לך את אזור הפנים בלי לפגוע ביכולות הרכיבה שלך ושדה הראיה שלך ולהגן עליך מפני פציעות ראש. לרוב קסדות שטח מגיעות עם פטנטים בלעדיים והטכנולוגיות מאפשרות היום לרכב עם קסדת שטח ללא כל בעיה. קסדה טובה תגרום לך להזיע פחות, לראות יותר והכי חשוב להיות מוגן מפני פגיעות ראש.

משקפי אבק נועדו בכדי למנוע חדירה של כל עצם בלתי מזוהה לעיניים ומכיוון שיש לנו רק זוג עניים אחד כדאי לחשוב על זה לפני שעולים לרכיבה בלי זה. משקפי אבק מגיעים עם עדשות נוגדות ערפל (למקרה של הזעות), עדשות יציבות גמישות וחזקות אשר יגנו עליך מפגיעה של ענף של עץ או חרק, חלקם מתכווננים לפי רגישות האור יש בצבעים ויש שקופות והדבר הזה הוא הכרחי לכל רוכב לפני שהוא עולה לשטח כי משקפי אבק מקצועיים יתנו לך מקסימום הגנה ונוחות כדי שתוכל באמת ליהנות הרכיבה באופנוע שלך.

מגפי שטח מיוצרים במיוחד כדי למנוע פציעות חמורות ברגליים בזמן הרכיבה, מגפי שטח טובות יספקו הגנה מקסימלית לכף הרגל וגמישות כך שלמרות המשקל הכבד וההגנה הלא נוחה הזו עדיין תוכל להרגיש טוב וחופשי במהלך הרכיבה באופנוע ולתת ביצועים מקסימליים. דמיין לעצמך מה היה קורה אם היית נכנס בסלע ברכיבה של 35 קמ"ש ללא מגפי שטח. כדי לחסוך מעצמך פציעות חמורות ובתי חולים כדי שתחשוב להצטייד בציוד שטח לפני שאתה מתחיל ברכיבה שלך.

מותרות ברכיבה

הפרטים היחידים שהם נקראים מותרות בשטח הם מכנסי הרכיבה וחולצות השטח או במילים אחרות חליפות שטח. חליפות שטח לרוב מיוצרות רק בכדי לספק לרוכב מראה מקצועי ומשגע כמו שרק אפשר, היום חליפות שטח מיוצרות ממגוון חומרים איכותיים וקלי משקל בכדי לספק לרוכב אוורר ברמה גבוהה ונוחות, מכנסי שטח הם התפקיד ההגנתי בחליפות שטח והם מיוצרים בצורה כזו שכן תספק הגנה מסוימת, לא ברמת פגיעות קשות אבל כן בהחלקות כאלה ואחרות. אז לפני שאתה עולה לשטח כדי שתלך לפי הספר.

מעיל רכיבה לשטח יעזור לך נגד הרטבות בזמן הגשמים, הרבה רוכבים לא מתים על הרעיון של הגשם ולעיתים קרובות זמן הרכיבה נגמר כשהגשם מתחיל. עם מעיל נגד מים לשטח תוכל להנות מהרכיבה ועדיין לא להירטב ובטח שלא להפסיק לתת גז, כדאי לחשוב על זה.

צריך עזרה

אם אתה לא מסתדר ויש לך שאלות מסוימות אנא פנה אלינו ואחד מאתנו יספק לך תמיכה והכוונה בכל מוצר עד שתמצא את המוצר המושלם בשבילך. מערכת האתר מאוד מתוחכמת ובעזרת פיצ'רים מתקדמים נוכל למצוא ולהתאים לך כל ציוד לאופנוע שטח או לטרקטורון שיתאים במיוחד לצרכים שלך.

דברו איתנו בוואטסאפ