זמינים גם בטלפון * 2745
חלקים המתאימים לכלי שלך

מגני מרפקים

מגני מרפקים נועדו בכדי להגן על המרפקים שלך בזמן פגיעה ולספוג את האנרגיה, בין אם אתה בשטח ובין אם אתה בכביש, תמיד טוב יותר להיות מוגן.
מגני מרפקים איכותיים לרוב עשויים ממגן קשיח שמקובע על המרפק ובאמצעות רצועות אלסטיות ופטנטים נוספים המגן נשאר באופן קבוע על המרפקים ומאבטח אותך.
חשוב שהמגנים יהיו מספיק גמישים ויספקו לך תזוזה מהירה בכל מצב קיצוני שיש ובנוסף כדאי לך לוודא שמגני המרפקים מאווררים מספיק כדי לספק לך תחושה קרירה.

למה אתה צריך הגנה?

בהחלקה קשה, קשה לדעת מה תהיה התוצאה כאשר תספוג את הפגיעה או השפשופים באזור הגוף שלך, מעבר לקסדה מומלץ למגן את עצמך עוד קצת.
מגני מרפקים לרוב משמשים רוכבי שטח מכיוון שרוב רוכבי הכביש הספורטיביים לובשים מעילי אופנוע או חליפות רכיבה שלמות אשר מגיעות כבר עם מגני מרפקים,
מגני ברכיים וחגורות כליות כחלק בלתי נפרד מחליפת רכיבה או מעיל לאופנוע.

מה כדאי לך לקנות כדי להגן על עצמך?

אם אתה זקוק להגנה איכותית בזמן התאונה, נסה לכוון את עצמך לכיוון מותגים כי למרות המחיר ההגנה שמגני המרפקים מציעים טובה יותר.
תוכל לברור ולסנן מוצרים לפי מותג, צבע או מחיר ולהתאים לעצמך מגני מרפקים איכותיים, מגני ברכיים, צבי צב, מגיני צוואר ואפילו חגורת כליות.

צריך עזרה?

אם בכל זאת אתה זקוק למעט יעוץ, אנא פנה אלינו ואנחנו נדאג ללוות אותך מתחילת הרכישה ועד סופה בכדי שתגיע לשביעות רצון.
אנחנו מחזיקים באתר מגוון רחב במיוחד של מגנים לכל איזורי הגוף אשר יספקו לך הגנה ברמה הגבוהה ביותר ויאפשרו לך לרכב אקסטרים בשקט.

דברו איתנו בוואטסאפ