זמינים גם בטלפון * 2745
חלקים המתאימים לכלי שלך

מגני ברכיים

מגני ברכיים לאפנוע טרקטורן וקטנוע מגנים על הברכיים שלך מפני פגיעות באמצעות העברה ופיזור של האנרגיה שנוצרת כתוצאה מפגיעה קשה בברכיים.
מגני ברכיים צריכים לאפשר לך תזוזה מלאה בזמן הרכיבה, תחושה חופשית וזריזה תוך שמירה על טמפרטורות קור מבוקרות.
כשאתה חושב לרכוש מגני ברכיים אתה צריך לבחור מגני ברכיים במיוחד למשקל שלך ולצורת גוף שלך וחשוב מאוד שהם יתאימו במידה.
כדאי לקחת בחשבון שבמצבי קיצון, כל תנועה זריזה יכולה להציל אותך מתאונה ולכן עדיף מגני ברכיים עם ציר עם עם מפרק שיאפשר לך תזוזה חופשית.

במה כדאי להתחשב לפני קניה של מגני ברכיים

מגני ברכיים שונים מיוצרים מחומרים שונים וקיים מבחר עצום של מגני ברכיים באיכות ירודה, לכן גם אם אתה לא יכול להרשות לעצמך מותג,
אתה חייב לזכור לבדוק את החומרים שממנו מגני הברכיים מיוצרים. חלק ממגני הברכיים מיוצרים מסגסוגות פלסטיות שונות, חלקם קשים ורכים.
מומלץ ללכת על חומרים משובחים וידועים כסופגי אנרגיה מעולים כגון פיברגלס, קרבון או קבלר.
הסוד הוא ברצועות של המגנים, כדאי לך להקפיד לבדוק את חוזק המתיחה של הרצועות שמקבעות את מגני הברכיים לברכיים שלך כדי לקבע אותם
באופן מוחלט ובטוח, כך שבמקרה של תאונה מגני ברכיים לא יזוזו הצידה ויתנו לברכיים שלך לספוג את המכה.

יש לנו מה להציע לך

באתר תוכל למצוא מגוון מלא של מגני ברכיים כולל מגני צבי צב, מגני צוואר, מגני מרפקים וחגורות כליות ותוכל לסנן את המוצרים לפי תקציב
מותג או סגנון. אנחנו מחזיקים צוות מוכשר של רוכבים שמתנסים עם המוצרים שאנחנו מציעים למכירה ומקפידים לציין את הנקודות החשובות בתיאור המוצר.
אם בכל זאת אתה מרגיש שאתה הולך לאיבוד ואתה צריך יעוץ והכוונה אל תהסס לפנות אלינו ואנחנו נדאג לסייע לך במציאת מגני ברכיים מושלמים בשבילך.

דברו איתנו בוואטסאפ