זמינים גם בטלפון * 2745
חלקים המתאימים לכלי שלך

קסדות מלאות לאופנועים

קסדות סגורות (קסדות מלאות) הם הקסדות הבטיחותיות ביותר שמוצעות היום בשוק, מה שבעצם עושה את הקסדות האלה לכל-כך מגנות זה שבניגוד לקסדות נפתחות או קסדות חצי הפנים של הרוכב מכוסות לגמרי. בנפילה, החלקה או נפילה קשה החבטה שתקבל בקסדות לאופנוע יכולה להיות קטלנית, קסדות סגורות דואגות לכך שהפנים שלך לא יפגעו, הרבה מקרים היו שרוכבים רכבו בקסדות נפתחות ונפצעו באזור הלסת, שלא נדבר על קסדות חצי.

אז מה ההבדל בעצם?

קסדות סגורות עושות את העבודה אבל יש הבדל גדול מאוד בין החומרים שהשתמשו למעטפת הקסדה וצפיפות הכיפה המגינה, לכן לפני שאתה מחליט לרכב עם קסדות אתה צריך לדעת שקסדות שאתה מעוניין בהן נושאות את התקנים המוכרים ומיוצרות מחומרים איכותיים. פוליקרבונט למשל זה בעברית פשוטה פלסטיק, למרות שיש לזה מילה כל-כך יפה אתה צריך באמת לבדוק את זה, תערובת של פיברגלס או קרבון אשר הופך מעטפת של קסדה להרבה יותר מגינה ובטיחותית. תבחר צפיפות חומרים טובה למשל EPS כפול ותנסה למצוא קסדות עם סגר ביטחוני איכותי.

אז קסדה טובה זה יקר?

ככל שהקסדה תהיה טכנולוגית יותר כך תשלם יותר, אבל אל תדאג, תוכל לראות קסדות בחיסול אצלנו באתר ולמצוא קסדה זולה ואיכותית בדיוק כמו שאתה מחפש.
לפני שאתה סגור על הטכנולוגיה תחשוב גם עם מערכות אוורר, אתה בתור רוכב יודע איזה גלי חום יכולים להצטבר בתוך קסדות סגורות בזמן עמידה ברמזור למשל,
קסדה סגורה איכותית תיתן לך לנשום אוויר. לחלקם יש פטנטים שונים להזרמת אוויר ופליטת חום, משקפים נגד אדים וכו'.

קסדות סגורות במחירים טובים, גם לראש וגם לכיס!

הוטפיסטון מחזיקים מלאי עצום של מוצרים מכל המותגים החל מקסדות שואי ועד קסדות אראי קסדות Icon וכו',
כדי לך להציץ במבחר שלנו ולהתאים לך קסדה סגורה איכותית שתתאים לך גם למחיר וגם לבטיחות.
אם בכל זאת אתה לא מוצא קסדה מלאה שתתאים לך צור איתנו קשר ואחד מנציגינו ישמח לעזור לך לבחור קסדה מלאה שתתאים לך באמת, גם לראש וגם לכיס.

דברו איתנו בוואטסאפ