זמינים גם בטלפון * 2745
חלקים המתאימים לכלי שלך

קסדות שטח

כשאתה רוכב בשטח אתה מבין כמה מסוכן זה לא לרכב עם קסדות, בין אם יש לך טרקטורון או אופנוע בזמן שאתה נחשף לכל-כך הרבה אדרנלין, בשנייה אחת אתה עלול להתרסק.
קסדות שטח מיועדות לרכיבה נוחה שמלאה באקסטרים וביצועים. הוטפיסטון מציעים מגוון רחב מאוד של קסדות בעיצובים שונים ומותגים שונים ולכל הקסדות באתר יש את הטכנולוגיות שלהם.

תוכל להתאים קסדות שטח לטרקטורון או לאופנוע שלך לפי סגנון, עיצוב, מותג או טכנולוגיות ולקבל את המיטב. קסדות שטח איכותיות יספקו לך שדה ראיה רחב יותר מקסדות סגורות,
תוכל להרכיב משקף אבק על הקסדה שלך כדי למנוע מאבק להיכנס לשדה הראיה. היום בקסדות שטח יש המון טכנולוגיות אוורור והקסדות שטח האיכותיות ביותר מגיעות במשקל נמוך בצורה מפתיעה.
ככה שאם אתה חושב שלא תוכל לקרוע את השטח עם קסדות שטח טובות, אתה טועה ובגדול!

לפני שאתה סגור על קסדות השטח כדי לך להעיף מבט במבחר שלנו לחליפות שטח , לראות את המבחר העצום שאנחנו מחזיקים למשקפי אבק וכמובן ולא פחות חשוב לראות מגפי שטח מקצועיות.
אנחנו מחזיקים מלאי ענק של כל המותגים לקסדות שטח וקסדות בכלל ודואגים לתת לך שירות מקצועי ומהיר בכל שאלה, אם אתה מסתבך, או לא מוצא את הסגנון שלך פשוט פנה אלינו.
 

אז מה הופך קסדות שטח לקסדות טובה?

גם אם אתה צריך קסדה לטרקטורון או קסדה לאופנוע שטח אתה צריך לחשוב על מספר דברים לפני שאתה קונה קסדות שטח.

  •  אתה מחפש קסדות שטח קלות מבחינת משקל, שלא תפריע לך בזמן הרכיבה ותאפשר לך תנועות ראש חדשות.
  • אל תתפשר על קסדות עם מערכות אוורר מתקדמות, בלי מערכת אוורר טובה בקסדה שלך אתה הולך לסבול מגלי חום והזעות.
  • תדאג שסגר הקסדה יהיה איכותי, קסדות זולות מגיעות עם אבזמים לא בטיחותיים. כדאי לך לחפש אבזמים כפולים כמו D-Ring.
  • תבדוק את התקנים, הבדל בין קסדות שטח שעוברות הרבה תקנים לכאלה שעוברת תקן בסיסי הוא הבדל בין שמיים לארץ, כדי לך לחשוב על זה.
  • תנסה למצוא לעצמך קסדת שטח עם ריפודים פריקים, אחרי כל-כך הרבה בוץ אתה בטוח תצטרך לכבס אותם.

אם אתה הגעת לכאן מטעות, כדאי שתציץ בכל מבחר הקסדות שיש לנו. אנחנו מחזיקים קסדות נפתחות, קסדות חצי, קסדות סופרמוטו וקסדות סגורות.

דברו איתנו בוואטסאפ