זמינים גם בטלפון * 2745
חלקים המתאימים לכלי שלך

קסדות נפתחות סופרמוטו ואדוונצ'ר לאופנועים

קסדות נפתחות הם בדיוק מה שהשם שלהם מרמז, מדובר בקסדה נפתחת עם כפתור לחיצה מהיר נוחה מאוד לרוכבים שרוצים להרגיש את הרוח, לדבר בטלפון או לעשן סיגריה בזמן הרכיבה.
קסדה נפתחת נראית בדיוק כמו קסדות סגורות רק שחצי ממנה יכול להיפתח למעלה וכל המשקף והמגן לסת בעצם משתחררים ממך, קח בחשבון קסדה נפתחת ממש לא מוגנת כמו קסדות סגורות.

לרוב קסדות נפתחות במגיעות עם שלל פיצ'רים ואפשרויות לדוגמה מנגנון למשקף כהה מובנה בתוך הקסדה, מקום לאוזניות או דיבוריות, סגרים שונים ומערכות איוורר מתקדמות.
כמו בכל הקסדות כדאי לך לחפש משהו איכותי והכי חשוב קל, לרוב קסדות נפתחות שוקלות מעט יותר מקסדות מלאות ולכן כדי לך לחפש את המשקל הנמוך ביותר שמגיע עם הקסדה הזו.

אז איך לבחור קסדה נפתחת?

בגלל שמדובר בקסדה נפתחת אתה לא באמת צריך להשקיע על מערכת איוורר טובה אבל יש עדיין דברים שאתה צריך לחשוב עליהם.

  1. איכות הקסדות, לרוב בקסדות נפתחות זולות אתה תמצא חומרים זולים ומעט רופפים שסביר להניח ישחקו מהר מאוד ויהרסו.
  2. קסדה נוחה, חשוב מאוד למצוא קסדה נפתחת במידה שלך, שלא תהיה רופפת ותשב עליך בול. תשים לב גם לריפודים, אחרי זמן מה הריפודים מקבלים את צורת הפנים שלך ושוקעים מעט.
  3. ריפודים פריקים, למרות שקסדה נפתחת היא קסדה מאווררת אתה צריך לשים לב שהריפודים שלה פריקים כמה שיותר, אחרי זמן מה תצטרך לכבס אותה.
  4. סגר ביטחוני איכותי, במיוחד כשמדובר בקסדות לא כל-כך בטיחותית סגר קסדה יכול להציל אותך בהתרסקות, כדי לך לשים לב לזה אחרת הקסדה תעוף לך מהראש בזמן התאונה.
  5. סגנון, עדיף לך ללכת על קסדה נפתחת סולידית עם צביעות שמתאימות לכל כלי, את הקטנוע או האופנוע שלך אתה תחליף אבל הקסדה תישאר לך אולי קצת יותר.

אם אתה מסתבך בקניית קסדות אתה מוזמן לפנות אלינו, אנחנו נדאג לסייע לך בבחירת הקסדה שלך עד שתהיה מרוצה.
אנחנו ממליצים לך גם לעיין מעט בקסדות נוספות שאנחנו מציגים באתר כמו קסדות סופרמוטו או קסדות חצי.
האתר שלנו מתקדם והיום תוכל לסנן את הקסדות שלך לפי מחיר אבל אם בכל זאת אתה מחפש מציאה טובה כנס לעמוד קסדות בחיסול שלנו ואולי תמצא קסדות שיכולות להתאים לך.

דברו איתנו בוואטסאפ