זמינים גם בטלפון * 2745
הרשת המוטורית הגדולה בישראל
חלקים המתאימים לכלי שלך

סלילים לקטנוע, סלילים לאופנוע, סלילים לטרקטורון

סלילים לקטנוע

מערכת החשמל בכל אופנוע / קטנוע חשובה מאוד והיא אחראית על מספר דברים עיקריים בכלי כגון פעילות נכונה של שרפת הדלק במנוע, הפעלת תאורה ומאותתים, הפעלת פנסים וכו...
מערכת החשמל מורכב ממספר מרכיבים כאשר הבולט מבין אותם המרכיבים הוא הסלילים לקטנוע שלך. סלילים לקטנוע הם סלילי נחושת (כמו בכל מכשיר חשמלי שתפקידו לייצר חשמל)
הסלילים לקטנוע שלך יוצרים חשמל בעזרת מגנטו שזה סוג של מגנט עגול וברגע שאתה מניע את האופנוע שלך הסלילים והמגנטו מתחילים להסתובב במהירות ולייצר חשמל.
יצור החשמל מופנה כמובן מהסלילים לקטנוע ישירות למיישר זרם אשר תפקידו העיקרי הוא ליישר ולעצב את הזרם החשמלי שמשם נשלח להמון רכיבים כמו המצבר לקטנוע.

כך ניתן להחליף סלילים לאופנוע שלך בעצמך:

איך עובדים סלילים לאופנוע?

סלילים לאופנוע עובדים באופן זהה וגם סלילים לטרקטורון אך כמובן הבדלי הנפחים בין כלי לכלי לרוב דורש דרישת חשמל גבוהה יותר.
גם אופנועי שטח ישנים למשל שאין להם מצבר עדיין מקבלים סלילים לאופנוע שלהם כדי לייצר את החשמל הבסיסי לעבודת המנוע וזה מתבצע באמצעות רגלית קיק סטרט.
סלילים לקטנוע מתבלים מהר יותר מסלילים לטרקטורון למשל מהסיבה שיותר מערכות חשמל מופעלות בקטנוע ויש יותר דרישה לחשמל בכלי.

שיפוץ סלילים לאופנוע

יש שתי אפשרויות לטפל בסלילים לאופנוע כאשר הדרך הראשונה היא לבצע שיפוץ סלילים לאופנוע במקום מוסמך ומקצועי, העלות של שיפוץ סלילים לאופנוע נמוכה ביחס לקניה של סלילים לאופנוע
אך הבדל המחירים לא תמיד משתלם, כמובן שחדש עובד כמו חדש ו סלילים לאופנוע ששיפצו אותם יעבדו כמו סלילים משופצים ולכן מומלץ לזרוק עוד כמה שקלים כדי לקנות  סלילים לאופנוע.
אם אתה מעוניין לרכוש סלילים לאופנוע אז גם כאן יש לך מספר אפשרויות, מעבר לחלקים לאופנועים תוכל תמיד לרכוש סלילים לאופנוע מחברה שמתמחה ביצור סלילים לטרקטורון או לאופנוע שלך.
החברות הללו בדרך כלל מייצרות סלילים באיכות גבוהה לא פחות מהסלילים המקוריים ולכן כדי לבדוק את האפשרויות לפני שאתה סגור על הקניה.

סלילים לטרקטורון - עדיף במוסך

החלפת סלילים לטרקטורון דורשת ידע מקצועי רחב ולמרות שכל דבר אפשרי בבית, אם אין לך ידע טכני עמוק בתחום האופנועים לא כדאי לך לקחת כלים ולנסות להחליף בעצמך סלילים לטרקטורון.
בווידאו מלמעלה ניתן לראות את העבודה מסביב החלפת סלילים לטרקטורון וניתן לראות שיש הרבה רכיבים והרבה עבודה סביב זה.
חשוב לציין שאם יש לך את הידע לבצע את העבודה ויש לך את כל הכלים אסור לשכוח לרכוש את האטמים למנוע שלך, שסביר להניח יקרעו במהלך פתיחה של המכסה סלילים.
באתר תוכל למצוא מגוון רחב מאוד של חלקים לטרקטורונים כולל אטם סלילים וסלילים לטרקטורון שלך כך שלא תהיה לך שום בעיה.

למה לקנות סלילים לטרקטורון בהוטפיסטון

אנחנו מציעים את השירות המקצועי ביותר בישראל ויחד עם שילוב של מחירים זולים, שירות לקוחות אמין ומקצועי, ידע רחב, תמונות מקוריות של המוצרים
ואפשרויות משלוח מהירות אנחנו יכולים לספק לך רכישה שלא הכרת קודם.
אם אתה מתלבט ולא יודע איזה סלילים לטרקטורון לבחור, אל תהסס ופנה אלינו מייד ואנחנו נלווה אותך בכל מהלך הרכישה ונעזור לך להגיע לשלמות המוצר.

דברו איתנו בוואטסאפ