זמינים גם בטלפון * 2745
הרשת המוטורית הגדולה בישראל
חלקים המתאימים לכלי שלך

מגן גחון לאופנוע, מגן חזירים לטרקטורון, מגנים לטרקטורון, מגנים לאופנוע

מגנים לאופנוע

גם עם מדובר על אופנוע ספורט או על אופנוע כביש חובה להצטייד בהגנה טובה לא רק לרוכב אלא גם לכלי.
ההבדל בין רוכב עם מגנים לאופנוע לעומת אחד שרוכב בלי מגנים לאופנוע הוא 3000 ש"ח בחודש (בהערכה גסה) והסיבה היא בעיקר תאונות ומכות.
מגנים לאופנוע נועדו כדי למזער נזקים לא רק לארנק אלא גם לאופנוע שלך, לרכב בכיף ולא להתבאס בכל החלקה שתעשה ולכן חשוב מאוד לרכוש מגנים לאופנוע.
אם אתה מחפש מגנים לאופנוע שלך, כאן תוכל לראות איזה מגנים יש לאופנועים ואיזה הגנה לבחור לעצמך.

מגן גחון לאופנועים / מגן מנוע לאופנוע:

מגן גחון לאופנוע הוא מגן מנוע לאופנוע שעשוי לרוב מפלדה קשיחה ועבה והמטרה של המגן מנוע לאופנוע הזה הוא לספוג את המכות ולא לתת לבלוק מנוע להיפגע.
בלוק מנוע הוא חלק מאוד יקר והדבר האחרון שאתה רוצה הוא לסדוק אותו, לכן המציאו מגן גחון לאופנועים שיספק הגנה יעילה לבלוק מנוע ולא תדאג במידה והוא יפגע.
מגן מנוע לאופנוע הוא בעצם צלוחית פלדה אשר מתלבשת על תחתית השלדה (בחלק התחתון של המנוע) וכך בעצם המגן גחון לאופנוע עובד.

מגן רדיאטור לאופנוע:

רדיאטור לאופנוע הוא חלק יקר מאוד, והחלק המפחיד יותר זה שלכל אופנוע יש שניים כאלה. בכל החלקה או נפילה באופנוע שטח הרדיאטור שלך חשוף לגמרי ואתה עלול לעקם ולשבור אותו.
אם שברת את אחד הרדיאטורים אתה תאלץ לחזור הביתה ולא להניע את הכלי עד שתמצא לו רדיאטור חדש. החלק היותר מעצבן הוא שבארץ רדיאטור מגיע למעלה מאלף ש"ח.
מגן רדיאטור לאופנוע הוא חלק פלדה אשר שומר על הרדיאטור מפגיעות כאלה. חשוב שמגן רדיאטור לאופנוע יהיה מחורר ומאוורר מספיק כדי לתת לאוויר להיכנס ויחד עם זאת להגן על הרדיאטור.
גם עם תקנה מגן רדיאטור לאופנוע חדש בכל חודש עדיין לא תגיע לעלויות הגבוהות של רדיאטור חדש ומקורי ולכן מומלץ לרכוש מגן רדיאטור לאופנוע שלך ומומלץ שיהיה חזק ואיכותי.

סליידרים לאופנוע:

פלסטיקה לאופנוע יקרה מאוד, במיוחד אם מדובר באופנוע ספורט ובכדי להגן על הפלסטיקה בצורה יעילה ויסודית האדם המציא את הסליידרים לאופנוע.
סליידרים לאופנוע זה בעצם זוג תושבות, לפעמים בפלסטיק ולפעמים ממתכת והסליידרים לאופנוע מתחברים לשלדה, כך שהם נשארים מקובעים.
הרעיון הוא שכשאתה תחליק עם האופנוע שלך על הכביש הסליידרים לאופנוע ימנעו מהפלסטיקה לגעת בכביש עצמו ולהתגרד.
כמובן שבכל החלקה רציתי אתה תהיה מוכרך לקנות סליידרים חדשים לאופנוע, אך זה עדיין לא מגיע לעלויות המטורפות של פלסטיקה לאופנועים.

מגנים לטרקטורון

בשטח, הנסיעה מסוכנת ומלאת אדרנלין ובכל טיול אתה תחזור הביתה עם חלק נוסף שנשבר או נשרט.
מגנים לטרקטורון נועדו למנוע מצבים לא נעימים כאלה והם מגנים עם כל החלקים החשובים ביותר בכלי.
מגנים לטרקטורון חוסכים עלויות, כאב ראש וזמן מבוזבז ולכן כדי לך לשקול לרכוש מגנים לטרקטורון שלך לפני שיהיה מאוחר מידיי.
כמובן שמגנים לטרקטורון יש הרבה וכמובן מהרבה סוגים כך שכאן תוכל לראות איזה מגנים לטרקטורון אתה צריך בשבילך.

מגן משולשים לטרקטורון:

אם אתה רוכב על טרקטורון אתה בטח מודע לסיכון של נסיעה בקרקע עם אבנים ללא מגן משולשים לטרקטורון שלך.
נסיעה בלי מגן משולשים לטרקטורון תגרום לאבנים לפגוע במשולשי ההיגוי שלך ולהרוס אותם.. למי שלא יודע, משולשי היגוי לא זולים כלל וזה סיפור לא קטן ללכת ולהתעסק עם זה.
במקום זה, המצאנו מגן משולשים לטרקטורון שזה בעצם צלוחיות מתכת שלרוב עשויות מפלדה או אלומיניום והם בולמות את המכות מהסלעים ומהרצפה ומונעות בפגיעה ישירה למשולשי היגוי.
מגן משולשים לטרקטורון הוא מגן חשוב מאוד יותר מווילי בר לטרקטורון למשל ולכן חשוב לא לחסוך ולהחזיק מגן משולשים לטרקטורון שלך.

ווילי בר לטרקטורון:

המטרה של המגן הזה הוא לבצע מעצור אחורי ברגע הרמת הגלגלים של הכלי, ברגע שאתה מרים את הגלגלים במקום לשחוק את הפלסטיקה לטרקטורון שלך אתה נעזר בווילי בר לטרקטורון.
הווילי בר לטרקטורון מיוצר מאלומיניום קשיח וקל אשר מאפשר הגנה נמוכה נגד מכות והגנה מעולה נגד שחיקה על האדמה או האספלט..
ווילי בר לטרקטורון מייפה את הכלי וגורם לו להראות קרבי יותר, זריז יותר ומעוצב יותר ביחד לטרקטורונים שאין להם ווילי בר לטרקטורון ורוב הטרקטורונים הספורטיביים משתמשים בווילי בר הזה.

מגן חזירים לטרקטורון:

מגן חזירים לטרקטורון מיועד להדוף מכה קדמית ולהגן מפני סלעים ותאונות חזיתיות. השם מגן חזירים לטרקטורון נוצר בגלל שבעבר הוא שימש למגן נגד חזירי בר שמסתובבים ביערות.
הרעיון מאחורי המגן חזירים לטרקטורון הוא לבלום באופן יעיל את המכה והנזק העיקרי שייווצר כתוצאה מהמכה הוא שהמגן חזירים לטרקטורון שלך ימעך או יתקפל...
מעבר לכך מגן חזירים לטרקטורון מגיע מעוצב ומרשים ומשפר באופן משמעותי את המראה על הטרקטורון. רוב המגנים מיוצרים מאלומיניום קשיח, פלדה או פח מגולוון.

מגן שרשרת טרקטורון:

אין דבר יותר מעצבן מגלגלי שיניים לטרקטורון או שרשרת שמתעקמים או נשברים כתוצאה ממכה תוך כדי רכיבה. הרי האסון של כל רוכב הוא לעצור באמצע הטיול ולחזור הביתה...
מגן שרשרת לטרקטורון מונעת את הנזק לשרשרת  ולגלגלי שיניים ובולמת את המכות קשות והכלות יותר ללא שום בעיה.

דברו איתנו בוואטסאפ