זמינים גם בטלפון * 2745
הרשת המוטורית הגדולה בישראל
חלקים המתאימים לכלי שלך

מדרסים לטרקטורון, מדרסים לטרקטורונים, רגלית לאופנוע שטח,רגליות לאופנועים

מדרסים לטרקטורונים

מדרסים לטרקטורון הם רכיב מאוד חשוב לטרקטורון שלך כיוון שזה מיצב אותך בנהיגה ומאפשר לך גמישות גבוהה יותר.
כל טרקטורון היום מגיע כבר עם מדרסים לטרקטורון עוד מהיום הראשון שהוא יוצא מהחברה כי רק ככה אפשר ליהנות באמת מהכלי שלך.
מדרסים לטרקטורון הם בעצם מוטות ברזל מכופפות אשר בדרך כלל מיוצרות מאלומיניום והם מתחברים אל השלדה של הכלי ומשמשים לך מתלה לרגליים.
מעבר לשימוש הנוח והיומיומי בטרקטורוני ספורט מדרסים לטרקטורון מייצבים אותך בזמן הנהיגה כיוון שיש לך עוד כלי עזר להישען עליו בזמן פניות למשל.
מחירי המדרסים לטרקטורונים בארץ לא יקרים כלל ואפשר למצוא המון סוגים של מדרסים לטרקטורונים כולל מדרסים לטרקטורונים מברזל או אלומיניום.
יחד עם המדרסים לטרקטורונים אתה מקבל רשת אשר מתלבשת בתוך המדרסים לטרקטורון היא מאפשרת שידרכו אליה בצורה נוחה ומפחיתה משקל באמצעות הרשת.

כך תוכל להתקין מדרסים לטרקטורון שלך:

רגליות לאופנוע

כל רוכב אמתי יודע את החסרונות לרכב ללא רגליות לאופנוע ואין צורך שמיש יותר מזה, במיוחד כשמדובר ברגלית לאופנוע שטח.
הרגלית לאופנוע שטח מייצבות אותך על הכלי, נותנות לך לעלות לווילי בכיף ועדיין להרגיש עם הרגליים על הקרקע. רוב הרוכבים מעדיפים רגליות רחבות לאופנוע בגלל היציבות
שרגליות רחבות לאופנוע מספקות לך. רגליות לאופנועים מיצרים מכל מיני חומרים בצורות שונות, לדוגמא רגליות לאופנוע שטח בדרך כלל אגרסיביות עם שפיצים בגלל שרוב הרוכבים
בשטח רוכבים עם מגפי שטח וזה מאפשר ליצרני הרגליות לאופנועים לייצר רגליות לאופנועים בצורה אגרסיבית הרבה יותר לדוגמא מאופנועי ספורט.

למה לקנות רגליות לאופנועים או מדרסים לטרקטורון בהוטפיסטון?

בהוטפיסטון אנחנו מחזיקים מלאי גדול מאוד של חלקים לאופנועי שטח וטרקטורונים כולל רגליות לאופנועים ומדרסים לטרקטורונים מכל היצרנים המובילים בעולם.
יחד עם שירות לקוחות מקצועי ואפשרויות משלוח מהירות אנחנו ממשיכים לספק את המוצרים החמים ביותר בתחום האופנועים במחירים הטובים ביותר ובשירות הטוב ביותר.
אם הסתבכת ואתה לא יודע לבחור איזה מדרסים לטרקטורון יתאימו לכלי שלך, אל תהסס ופנה אלינו ואנחנו נלווה אותך במהלך כל הרכישה ועד סופה בכדי שתהיה מרוצה.

דברו איתנו בוואטסאפ