זמינים גם בטלפון * 2745
הרשת המוטורית הגדולה בישראל
חלקים המתאימים לכלי שלך

פלסטיקה לקטנועים, פלסטיקה לאופנועים, פלסטיקה לטרקטורון

פלסטיקה לקטנועים

כל רוכב דו גלגלי יודע שברגע הראשון שהחלקת הדבר הראשון שיפגע זה הפלסטיקה בקטנוע שלך. נכון, זה באמת מבאס אבל אין צורך לרוץ ולהחליף אותה מיד.
פלסטיקה לקטנועים יקרה וכל חלק עלול לעלות לפחות כמה מאות, גם אם מדובר בחלק הקטן ביותר ומחיר של פלסטיקה לקטנועים עולה לשמיים.
יש הרבה דרכים לשפץ פלסטיקה לקטנוע בין אם זה פחח או עבודה ביתית, אך חשוב לדעת שלא משתלם לרוץ ולתקן, רק אם זה נזק ממשי.
אצלנו באתר תוכל למצוא פלסטיקה לקטנועים מכל הסוגים ומכל היצרנים כולל תמונות ותיאורים. אנחנו מציעים גם פלסטיקה חלופית שזהה בדיוק למקורית בכדי לחסוך ללקוח את התשלום היקר.
חשוב לזכור שלא משנה כמה פעמים תחליק עם הקטנוע שלך בכל פעם תהרוס את הפלסטיקה שלך ולא כדאי לך לרכוש כל פעם מחדש פלסטיקה לקטנוע שלך.

איך מתקנים פלסטיקה לאופנוע?

הסרטון הבא מציג מדריך ומספר כלים לתיקון וצביעה מקצועית ביתית של הפלסטיקה לאופנוע שלך.

פלסטיקה לאופנועים

כשמדובר בפלסטיקה לאופנועים לרוב מדברים על פלסטיקה לאופנועי שטח מכיוון שאופנועי שטח סופגים המון מכות ושריטות.
פלסטיקה לאופנועים בדרך כלל זולה יותר מפלסטיקה לקטנועים מהסיבה שמדובר בפחות פלסטיק לרוב והרבה חברות כמו פוליספורט או אצ'רביס מייצרים פלסטיקה תואמת למקורית.
לאופנועי שטח בדרך כלל תמצא ערכה שלמה של פלסטיקה לאופנוע כולו, כך שמה שנשאר זה פשוט לפרק את כל החלקים ולהרכיב חדשים.
במידה ומדובר בפלסטיקה לאופנוע ספורט, נכנסת לצרה לא קטנה. פרינגים לאופנועי ספורט הם בדרך כלל היקרים ביותר מצד אחד, אך מצד שני כמות החלקים קטנה ביחס לשאר הכלים.

פלסטיקה לטרקטורון

טרקטורון הוא אגרסיבי בשטח ומן הסתם שנזק נראה מיד לעין. כבר ברכיבה הראשונה הפלסטיקה לטרקטורון תספוג שריטות ואולי גם מכות.
יש הרבה דרכים לתקן את הנזק באמצעות כלים שמחמים ומדביקים חלקי פלסטיק וזאת הדרך המהירה והזולה יותר לתקן פלסטיקה לטרקטורון שלך.
פלסטיקה לטרקטורון נחשבת ליקרה ביותר בתחום מהסיבה שרוב הטרקטורונים מגיעים עם מעט חלקי פלסטיקה (בדרך כלל חתיכה 1 עד 6), מה שמייקר באופן משמעותי את החלקים.
ניתן לרכוש אצלנו גם פלסטיקה לטרקטורון אך המחיר כמובן יהיה לא זול ולרוב המחיר לפלסטיקה לטרקטורון קומפלט יעמוד על 3000 ש"ח.
לכן מומלץ לחסוך ולוותר על הפלסטיקה, במידה והנזק לא קריטי..

למה לקנות דווקא אצלנו?

אצלנו בהוטפיסטון אנחנו מחזיקים את כל החלקים לאופנועים, קטנועים וטרקטורונים ותוכל למצוא אצלנו גם ערכות שלמות של פלסטיקה לאופנועים, לרכוש פלסטיקה לקטנוע שלך או לטרקטורון שלך.
אם אתה צריך יעוץ ויש לך שאלות אל תהסס לפנות אלנו. אנחנו מתמקצעים בתחום הדו גלגלי ונוכל לייעץ לך באופן אישי ולכוון אותך למוצר שלך עד שתהיה שלם עם הרכישה.

דברו איתנו בוואטסאפ