זמינים גם בטלפון * 2745
הרשת המוטורית הגדולה בישראל
חלקים המתאימים לכלי שלך

ידית קלאץ' לאופנוע, ידית ברקס לאופנוע, ידית בלם לאופנוע, ידית בלם לטרקטורון

ידית בלם לאופנוע

ידית בלם לאופנוע היא בעצם ידית בלימה מתכתית אשר מאפשרת הפעלה של מערכת הבלמים.
מערכת הבלמים מורכבת ממספר רכיבים כאשר הראשון מבניהם הוא משאבת בלם, צינורות בלימה וקליפר וברגע שאתה לוחץ את הידית ברקס לאופנוע משאבת השמן מזרימה לחץ שמן
אל תוך הבוכנות של הקליפר, כתוצאה מהלחץ הבוכנות של הקליפר מתחילות לצאת החוצה והם אלו שדוחפות את הברקסים לאופנוע והאופנוע נעצר כתוצאה מחיכוך על הדיסק בלימה.
ידית ברקס לאופנוע היא רק ה"הדק" אשר מפעיל את המערכת בפועל, רוב הידיות מחוברות לכפתורי תאורה אחורית ולרוב כאשר תלחץ על הידית תוכל לשמוע קליק של מתג אשר דואג להפעיל את התאורה האחורית של הברקס כדי להזהיר את הנהגים מאחוריך שאתה כרגע מבצע בלימה.

ידית ברקס לאופנוע היא לא יקרה ואפשר לראות ידיות ברקס לאופנוע החל מ 80 ש"ח ועד ל 350 ש"ח, תלוי כמובן בנפח האופנוע.
יש כלים שאין אפשרות לרכוש רק ידית ברקס לאופנוע וצריך לקנות את כל משאבת השמן, כמובן שבמצב הזה הסיפור כבר מתייקר, אך לרוב זה לא המקרה.
בהוטפיסטון אנחנו מחזיקים במלאי כל ידית ברקס לאופנוע שתרצה, גם אם אין לך אופנוע ואתה מחפש ידית בלם לטרקטורון או ידית בלם לקטנוע תהיה בטוח שאצלנו תמצא מה שחיפשת.
המלאי שלנו מגוון ויש לנו המון חלקים לטרקטורונים כולל ידית בלם לטרקטורון ספורט וידית בלם לטרקטורון עבודה, לא משנה מאיזה שנה הכלי.
באתר תוכל לראות גם ידית בלם לקטנוע מכל היצרנים, אנחנו מציעים גם חלקים מקוריים כולל ידית בלם לקטנוע מהיצרן המקורי.
האתר מתמחר מחירים בצורה הוגנת וזולה ובשילוב שירות לקוחות מקצועי, יכולת הדרכה לרכישה ומשלוח מהיר אין שום ספק שידית בלם לקטנוע קונים רק בהוטפיסטון.

כך תחליף ידית קלאץ' לאופנוע בעצמך:

ידית קלאץ' לאופנוע

ידית קלאץ' לאופנוע היא ידית שנראית בדיוק כמו ידית בלם לאופנוע רק שהתפקיד שלה הוא לבצע הפרדה של המנוע מהגיר באמצעות הקלאץ'.
הידית היא בעצם ההפעלה של הקלאץ' והיא עובדת באמצעות כבל קלאץ' וברגע הלחיצה על ידית קלאץ' לאופנוע הכבל קלאץ' נמתח ומושך את הזרוע של הקלאץ'.
ברגע שהזרוע נמשכת היא גורמת להפרדה של הרפידות חיכוך והדסקיות החלקה בקלאץ' באמצעות פתיחת הקפיצים שיש במצמד.
רוב הידיות עשויות מפלדה אך קיימות גם ידיות מאלומיניום, לרוב ידית קלאץ' לאופנוע נשברת מהר מאוד בגלל שהיא בולטת מחוץ לגבולות האופנוע וכתוצאה מכך בכל נפילה קטנה הידית קלאץ' לאופנוע שלך תשבר או תתעקם. למרות זאת ידית קלאץ' לאופנוע עולה מחיר סמלי בלבד ולכן אין טעם לפחד משבירת הידית.
המחיר הממוצע של ידית קלאץ' לאופנוע עומד היום על 150 ש"ח, כמובן שתלוי בידית ובאופנוע.

היום יש מספר סוגים רב של ידיות קלאץ' לאופנועים, למשל ידית קלאץ' בעלת מספר מצבים שמאפשרים לקרב ולהרחיק את הידית אליך, לפי בחירתך.
בנוסף יש ידית קלאץ' לאופנוע שמתקפלת לשני הצדדים, לרוב מתאימה לאופנועי שטח והיא מונעת שבירה באמצעות היכולת שלה להתקפל לצד הפנימי והחיצוני ללא בעיה.
ידית קלאץ' אוניברסלית היא ידית שיש לתאם אותה לכל אופנוע באופן עצמאי, כמובן שידית קלאץ' לאופנוע שהיא אוניברסלית לא בהכרח תתאים לכל אופנוע.

דברו איתנו בוואטסאפ