זמינים גם בטלפון * 2745
חלקים המתאימים לכלי שלך

אזעקה לאופנוע, אזעקות לאופנועים

אזעקות לאופנועים

האופנוע שלנו יקר לנו כמעט כמו הילדים שלנו ולכן אין דבר שמדאיג יותר מאופנוע שעלול להיגנב, במיוחד אם אתה שוהה במקום מפוקפק אפילו לילה אחד הקול המהדהד שמגיע מבחוץ מבהיל אותך
ואתה דרוך ומוכן בכל רגע נתון לצאת לאופנוע שלך ולבדוק אם עדיין לא גנבו אותו. הדרך הזאת מתסכלת כל רוכב על כל נפח שאין לו אזעקה לאופנוע.
אזעקות לאופנועים הם פטרון הכי טוב להפרעות המעצבנות האלה ושווה לקנות אזעקה לאופנוע רק כדי להשתחרר מהלחץ הזה שזה יוצר לך.
רוב האזעקות לאופנועים משוכללות ורובם גם לא יקרות ולכן שווה לשלם את המחיר שלהם כמובן לפי מידת הצורך.

איך לבחור אזעקה לאופנוע?

אזעקות לאופנועים מגיעות בדרך כלל בשני סוגים כאשר הגורם המרכזי הוא אזעקת ביפר לאופנוע או אזעקה לאופנוע ללא ביפר.
אזעקות לאופנועים עם ביפר בעצם מגיעות עם זוג שלטים עם צג, אשר מציג את מצב האופנוע וברגע שישהו נוגע באופנוע לא רק האזעקה מרעישה אלא גם השלט שלך.
הדבר הזה פותר המון אם אתה לא גר בקומה הראשונה ומחנה את האופנוע מטר לידך, כך תוכל לשמוע כל תזוזה והאזעקה לאופנוע שלך תתריע לך בכל פעם שיש בעיה.
אזעקות לאופנועים שהם בלי ביפר בעצם מחוברות עם צופר בלבד וברגע שמישהו יגע בכלי הכלי יצפצף. אמנם זה רק גורם מרתיע לגנב אבל יחד עם זאת אם אתה גר בקומה הראשונה הפתרון זול יותר.

איזה אפשרויות יש לאזעקות לאופנועים?

אזעקות לאופנועים מגיעות עם מגוון רחב של פיצ'רים, חלקם מתחברות לאייפון ולחלקם יש תצוגת מצב מדויקת על השלט.
הפיצ'רים העיקרים הם מערכת שמציגה את מצב האופנוע, ברגע שמישהו נוגע בכלי והאזעקה לאופנוע מתחילה לצפצף השלט מציג לך מה בדיוק קרה לאופנוע, לדוגמה טלטול של הכלי או הורדת רגלית.
כמעט כל האזעקות לאופנועים מנתקות הצתה, שזה אומר בעצם שברגע שאתה מנסה לבחור עם הכלי, גם אם הצלחת להניע אותו האופנוע ינתק את המנוע ולא יתן לו לנסוע יותר ממספר מטרים בודדים.
הרעיון מאחורי האזעקות לאופנועים האלה הם למנוע חטיפה או שוד בזמן אמת והם עובדות ממש כמו שעון שוויצרי ומגנות עלינו בכל מקרה שכזה.

הוטפיסטון - אזעקות לאופנועים

באתר שלנו תוכל למצוא מגוון רחב של אזעקות לאופנועים כולל אזעקת ביפר לאופנוע ועוד המון סוגים של אזעקות לאופנועים.
כל אזעקה לאופנוע שתראה באתר מפורטת וכל פיצ'ר שלה מוסבר כך שלא יהיה לך שום ספק לגבי האפשרויות של האזעקה.
אם הסתבכת ואתה צריך עזרה בבחירה של אזעקה לאופנוע שלך, אל תהסס וצור איתנו קשר ואנחנו נדאג ללוות אותך במהלך הרכישה ועד סופה.

דברו איתנו בוואטסאפ