זמינים גם בטלפון * 2745
חלקים המתאימים לכלי שלך

כיסוי לאופנוע, כיסוי לקטנוע, כיסוי לטרקטורון

כיסוי לאופנוע

כיסוי לאופנוע נועד לשמור על איכות הצבע של האופנוע, מניעת סדקים ונזקים לפלסטיקה כתוצאה מהשמש ושמירה נגד רוח, גשם ואבק שמצטבר על הכלי בזמן שהוא חשוף בחוץ.
כיסויים לאופנועים מיוצרים מחומרים מיוחדים אשר מונעים מגע של האוויר והכלי וממזערים את החום מהשמש באמצעות חומרים נוגדי חום.
כיסוי לאופנוע בדרך כלל מיוצר מחומרים חזקים כדי למנוע תנודות של הרוח ורובם גם נקשרים בחלק התחתון של הכיסוי לאופנוע בכדי למנוע ויברציות של הכיסוי לאופנוע בזמן רוח חזקה.

כיסוי לקטנוע

כיסוי לקטנוע זהה לכיסוי לאופנוע אך ההבדל העיקרי הוא צורת ההיגוי וגודל הכיסוי לקטנוע מכיוון שהכלי שלך קטן יותר (ברוב הקטנועים) וכיסוי לקטנוע שלא מתאים לו יינזק וישחק מהר מאוד.
כל כיסוי לקטנוע מוגן בפני גשם ולרוב כיסוי לקטנוע מחזיק עד שנתיים ועם הזמן כמובן תוכל לראות את החומר שלו מתבלה, נסדק ומשנה את צבעו.
הרבה רוכבים מתאכזבים כשהם רואים הכיסוי שלהם ניזוק אך חשוב לזכור שאותם הנזקים יכלו להיות על הקטנוע והכיסוי לקטנוע מנע אותם.
לא פעם תראו קטנוע בן 4 שנים על הכביש שלא אוחסן טוב וכתוצאה מכך כל הפלסטיקה שלו הפכה לאפורה במקום שחורה וכולו נראה כתמי שמש - זה בדיוק המטרה של כיסוי לקטנוע.

כיסוי לטרקטורון

טרקטורון אומנם סופג הרבה אבק בשטח אבל כשאתה מאחסן את הכלי בדרך כלל אתה מאחסן אותו לתקופת זמן ארוכה יותר ולכן הכיסוי צריך להיות עמיד לכל תנאי מזג האוויר ולא רק לחורף.
כיסוי לטרקטורון טוב יחזיק מעמד עונה אחת בלבד של חורף עד שהתפרים שלו יפרמו ועונה אחת של קיץ עד שהוא יסדר ויבלה לגמרי, יחד עם זאת הנזקים של הכלי נמנעים והכלי נשאר חדש.
פלסטיקה לטרקטורון זה דבר יקר ולכן עדיף לרכוש כיסוי לטרקטורון כל שנה ולא לנסות לשפץ את הפלסטיקה אחר-כך. חשוב לזכור שאתה חייב כיסוי לטרקטורון שמתאים לכלי שלך מבחינת גדלים.

למה לקנות כיסוי לטרקטורון בהוטפיסטון?

בהוטפיסטון יש מלאי עצום של כיסויים כולל כיסוי לטרקטורון, כיסוי לקטנוע וגם כיסוי לאופנוע כך שאתה יכול להיות בטוח שבאתר שלנו אתה תמצא את הכיסוי שאתה צריך.
המחירים שלנו הם הזולים ביותר באינטרנט ויחד עם שילוב של אתר מתקדם ואפשרות סינון מוצרים תוכל להגיע לכיסוי לטרקטורון שלך בלי בעיה.
עם בכל זאת הסתבכת ואתה צריך עזרה באביזרים לאופנועים - אל תתבייש לפנות אלינו, צוות האתר ידריך אותך במהלך כל הרכישה עד סופה כדי שתהייה מרוצה מהכיסוי שלך.

דברו איתנו בוואטסאפ